www.longdate.pl
Waluty:
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Witamy w naszym sklepie online!

1. Nasza standardowa metoda dostawy odbywa się za pośrednictwem EMS. Czas dostawy wynosi około 6-8 dni roboczych.

2. Proszę potwierdzić swój adres wysyłki przed zapłacić za to, proszę zostawić swój numer telefonu do kontaktu. Podaj prawidłowy adres e-mail i sprawdź e-maile po zakupie, aby uzyskać zaktualizowane informacje.

3. Czas przejazdu przesyłki zwykle zajmuje około 3-5 dni roboczych, w zależności od miejsca przeznaczenia, dni wolnych od pracy i czynników niezależnych od Usługi Pocztowej. Jeśli pojawi się opóźnienie, prosimy o więcej cierpliwości.

4. Zasady wysyłki:

Zapewniamy bezpłatną międzynarodową dostawę ekspresową na całym świecie, która zawiera numer śledzenia przesyłek online i wymaga podpisu przy dostawie. Zamówienia można śledzić poprzez:

Witryna EMS: http://www.ems.com.cn/english.html

Wejdź na tę stronę internetową, znajdź swój własny kraj, podaj numer utworu, na który możesz przesyłać zapytania.

Śmiało możesz się z nami skontaktować.

Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na warunki użytkowania, a także nasze zasady dotyczące sklepu. Przeczytaj je uważnie przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu. Nie ponosimy odpowiedzialności za żadne zobowiązania wynikające z niewłaściwego użytkowania naszej strony przez klientów! Dziękuję za zrozumienie.

Wysyłka

Zazwyczaj wysyłamy zamówienie w ciągu 24 - 72 godzin, jeśli zamówiony produkt znajduje się w magazynie. Należy pamiętać, że nasz asortyment stale się zmienia, a wszystkie produkty na naszej stronie internetowej nie są gwarantowane w magazynie w momencie zakupu. Jeśli Twoje zamówienie nie ma w magazynie, skontaktujemy się z Tobą e-mailem natychmiast; Dlatego prosimy o podanie prawidłowego adresu e-mail do celów kontaktowych. Jeśli Twój produkt nie ma w magazynie, zajmie nam 2-3 kolejne dni na przetworzenie zamówienia.

Wszystkie nasze produkty są dostarczane przez EMS, USPS, DHL lub TNT. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz numer śledzenia przesyłki i metodę śledzenia do wiadomości e-mail, a następnie będziesz mógł śledzić status swojego zamówienia.

Zasady wymiany i zwrotu kosztów

Dopuszczalne powody wymiany są następujące: Wysyłamy nieprawidłowy produkt z zamówionego towaru. Produkt (y) jest / są uszkodzone. Prosimy o kontakt z nami w ciągu 24 godzin po otrzymaniu paczki. pomożemy ci wymienić zakup.

Produkt (y) jest / są w nieprawidłowym rozmiarze; W takim przypadku, jeśli otrzymamy przedmioty z powrotem i ich rozmiar będzie prawidłowy, wyślemy ci ten sam przedmiot. W przeciwnym razie, należy pamiętać, że będziesz musiał wysłać z powrotem swoje produkty do naszego magazynu, na twój koszt.

A jeśli będziesz przechowywać przedmioty i zmieniać kolejność nowych przedmiotów lub nowy rozmiar. Otrzymasz od nas opłatę za wysyłkę w wysokości $ 35 $ wraz z Twoim nowym przedmiotem. Nie musisz wysyłać swoich produktów do naszego magazynu.

Zasady dotyczące zwrotów i wymiany -

W przypadku umieszczenia niewłaściwych przedmiotów prosimy o kontakt z nami w ciągu 24-48 godzin po otrzymaniu paczki. pomożemy ci wymienić zakup.

Koszty wysyłki za dodatkowe wymiany (zwroty i wysyłki) będą ponoszone przez klienta. A jeśli nie lubisz przedmiotów, klient zapłaci koszt powrotu i koszty wysyłki z naszego magazynu.

Wymagamy, abyś nie używał po prostu "pudełka szufladowego", gdy wysyłasz towary. Proszę zapakować pudełko Beats w zewnętrzne, oddzielne pudełko wysyłkowe. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami i adres (ten adres nie może przyjąć zwrotu).

Adres zwrotny zostanie Ci wysłany, ale najpierw skontaktuj się z nami przez internet.

Powrót